"Existuje tisíce nemocí, ale jen jedno zdraví."
Ludwig Börne

Exkluzivní klub Dragana Vujoviče, autora, lektora a mentálního trenéra

ZDRAVÍ  NA  CELÝ  ŽIVOT

Představte si, že je poslední den vašeho pobytu
na této překrásné planetě a vy se v duchu ptáte:

 • A) Prožil jsem celý svůj život ve výborném zdraví, vitální, s vysokou energií, užíval si života a byl schopen splnit si své sny a přání?

 • nebo

 • B) Posledních několik desítek let jsem se trápil v utrpení, bolestech, s užíváním různých prášků a tabletek, s omezeními a bez možnosti realizovat svá přání a sny?

Víte, že můžete prožít celý život naplno v souladu
s variantou A?

Věřím, že si to přejete a k tomu, abyste to realizovali,
potřebujete konkrétní dovednosti, nástroje, znalosti,
zkrátka vědět JAK

Člen KLUBU ZDRAVÍ NA CELÝ ŽIVOT získává:

 • Online program VÍTĚZNÁ MYSL - CELKOVÉ ZDRAVÍ

  Celoživotní program pro vás a všechny členy rodiny, obsahující celou řadu mentálních technik a nástrojů pro vytváření zdraví na celý život.
  Je sestaven z 6 hodin různých videí, která vysvětlují a nacvičují konkrétní mentální techniky na prevenci i řešení už existujících zdravotních problémů

 • WEBINÁŘ - 1x měsíčně

  Při webináři dostáváte nové dodatečné techniky a nástroje na vytváření celoživotního zdraví a praktické návody, jak je používat. Máte při webináři přímý kontakt se mnou a možnost diskutovat a ptát se

 • "ZDRAVODAJ"

  Prostřednictvím e-mailu dostanete 1x za měsíc písemný zpravodaj („zdravodaj“), ve kterém odpovím na typické otázky členů klubu a přidám aktuální informace, návody a motivační cesty pro zkvalitnění vašeho zdraví

 • Exkluzivní uzavřená skupina na FACEBOOKU

  Jedná se o výjimečnou, nadstandardní službu pro členy klubu. Každý den se tady můžete zeptat na cokoliv, co potřebujete, abyste fungovali zdraví, plní energie a radostně.
  Tato uzavřená facebooková skupina je skutečná specialita, protože vám dává moji každodenní podporu na vaší cestě k celoživotnímu zdraví.

Pro koho je tento exkluzivní klub?

1) Pro osobu, která je převážně nebo úplně zdravá, a chce systémem každodenní prevence vytvořit zdraví na celý život

2) Pro osobu, která má konkrétní zdravotní problémy, a chce své zdraví zkvalitnit a vytvořit systémem prevence osnovu pro celoživotní zdraví

3) Pro každou osobu, která vnímá zdraví jako klíčovou prioritu ve svém životě

Co je podstatou programu VÍTĚZNÁ MYSL?

Naučíte se využívat nejrůznější mentální techniky Silvovy metody, které prošly více než 40 let vývoje pod vědeckým dohledem. Díky těmto technikám posunete svoje možnosti a změníte svůj život k lepšímu. Budete více a lépe  využívat vlastního mozku ve všech oblastech života.

Co to je SILVOVA METODA ovládání vlastní mysli?

Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací program rozvoje mysli a kontroly stresu. Vědecký výzkum začal již v roce 1944. Prvním veřejným uvedením Silvovy metody byl Základní kurz pod vedením autora metody, pana Josého Silvy, v roce 1966. V současné době se vyučuje ve 27 jazycích, ve 111 zemích světa. Počet absolventů Silvovy metody ve světě přesáhl 6 milionů.

Exkluzivní mentální techniky Silvovy metody vám umožní efektivněji dosahovat své cíle, řešit problémy a získávat potřebné informace.

DRAGAN VUJOVIČ

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během více než 30 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval přes 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Mezi mé klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Názory absolventů tréninků

Podívejte se, co říká o mentálním tréninku například Lukáš Lizánek (3x golfový mistr ČR), Jan Mühlfeit (Microsoft, Chairman Europe), Naďa Konvalinková (herečka) nebo Ivo Gajdoš (výkonný ředitel České manažerské asociace).

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které - díky Draganovi - mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství i za to, co pro mne všechno udělal, neskonale vděčný.

Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek 3x golfový mistr ČR,
profesionální golfový trenér

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

Ladana Edwards
Ladana Edwards Partner ve společnosti Deloitte

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička 2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“
Arthur Schopenhauer

© 2020 Dragan Vujovič, www.viteznamysl.cz · Všechna práva vyhrazena