Exkluzivní klub Dragana Vujoviče, autora, lektora a mentálního trenéra

KLUB  -  SUPER-VZTAHY,  KOMUNIKACE  A  LÁSKA

Vztahy jsou základní stavební prvek pro spokojený
život. Když se podíváte, jaké vztahy vytváříte,
do které skupiny byste se zařadili?

 • A) Jste v každé situaci sami sebou a přitom dokážete udržovat vyladěné vztahy?

 • nebo

 • B) Vztahy jsou něčím, v čem stále tápete a kvůli čemu opakovaně procházíte bolestnými zkušenostmi?

Víte, že můžete prožít celý život naplno v souladu
s variantou A?

Věřím, že si to přejete a k tomu, abyste to realizovali,
potřebujete konkrétní dovednosti, nástroje, znalosti,
zkrátka vědět JAK

Člen KLUBU SUPER-VZTAHY, KOMUNIKACE A LÁSKA získává:

 • Online program VÍTĚZNÁ MYSL - JAK ZKVALITŇOVAT VZTAHY A KOMUNIKACI

  Celoživotní program pro vás a všechny členy rodiny, obsahující celou řadu mentálních technik a nástrojů pro vytváření kvalitních vztahů na celý život.
  Je sestaven z 6 hodin různých videí, která vysvětlují a nacvičují konkrétní mentální techniky na prevenci i řešení už existujících vztahových problémů

 • WEBINÁŘ - 1x měsíčně

  Při webináři dostáváte aktuální podporu pro činnost v klubu a praktické návody k mentálním technikám na vytváření celoživotních vztahů. Máte také přímý kontakt s Draganem, možnost diskutovat a ptát se

 • Exkluzivní uzavřená skupina na FACEBOOKU

  Jedná se o výjimečnou, nadstandardní službu pro členy klubu. Každý den se můžete zeptat na cokoliv, co potřebujete.
  Tato uzavřená facebooková skupina je skutečná specialita, protože vám Dragan dává svoji každodenní podporu na vaší cestě k úspěšným a naplňujícím vztahům.

 • "LÁSKODAJ"

  Prostřednictvím e-mailu dostanete 1x za měsíc písemný zpravodaj („láskodaj“), ve kterém Dragan odpoví na typické otázky členů klubu a přidá aktuální informace, návody a motivační postupy pro zkvalitnění vašich vztahů

Pro koho je tento exkluzivní klub?

1) Pro někoho, kdo opakovaně zažívá životní vztahové krachy a chce s tím udělat konečně něco konstruktivního

2) Pro toho, kdo má konkrétní vztahové problémy, například s životním nebo pracovním partnerem, rodičem, dítětem, kolegou a chce tyto problémy nejen vyřešit, ale posunout je na mnohem vyšší úroveň

3) Pro každého, kdo vnímá vztahy jako klíčovou prioritu ve svém životě a chce je i nadále rozvíjet ke své spokojenosti

Co je podstatou programu VÍTĚZNÁ MYSL?

Naučíte se využívat nejrůznější mentální techniky Silvovy metody, které prošly více než 40 let vývoje pod vědeckým dohledem. Díky těmto technikám posunete svoje možnosti a změníte svůj život k lepšímu. Budete více a lépe  využívat vlastního mozku ve všech oblastech života.

Co to je SILVOVA METODA ovládání vlastní mysli?

Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací program rozvoje mysli a kontroly stresu. Vědecký výzkum začal již v roce 1944. Prvním veřejným uvedením Silvovy metody byl Základní kurz pod vedením autora metody, pana Josého Silvy, v roce 1966. V současné době se vyučuje ve 27 jazycích, ve 111 zemích světa. Počet absolventů Silvovy metody ve světě přesáhl 6 milionů.

Exkluzivní mentální techniky Silvovy metody vám umožní efektivněji dosahovat své cíle, řešit problémy a získávat potřebné informace.

DRAGAN VUJOVIČ

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během více než 30 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval přes 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Mezi mé klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Názory absolventů tréninků

Podívejte se, co říká o mentálním tréninku například Lukáš Lizánek (3x golfový mistr ČR), Jan Mühlfeit (Microsoft, Chairman Europe), Naďa Konvalinková (herečka) nebo Ivo Gajdoš (výkonný ředitel České manažerské asociace).

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které - díky Draganovi - mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství i za to, co pro mne všechno udělal, neskonale vděčný.

Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek 3x golfový mistr ČR,
profesionální golfový trenér

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

Ladana Edwards
Ladana Edwards Partner ve společnosti Deloitte

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička 2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

„Kdyby i člověk všeho se nasytil, lásky se nikdy nenasytí.“  Božena Němcová

© 2020 Dragan Vujovič, www.viteznamysl.cz · Všechna práva vyhrazena