Exkluzivní klub Dragana Vujoviče, autora, lektora a mentálního trenéra

KLUB  - CESTA K FINANČNÍ A ČASOVÉ SVOBODĚ

Čas a peníze jsou dvě veličiny, které neodmyslitelně patří k životu dnešních lidí. Zároveň jsou to právě čas a peníze, co nás utlačují a omezují.

Pokud se upřímně podíváte na svou situaci, ve které charakteristice se poznáváte:

 • A) Dokážete si uspořádat čas tak, aby vás netlačil do spěchu, a peníze jsou pro vás prostředkem ke spokojenosti, protože jich vždy máte dost?

 • nebo

 • B) Čas vůbec nemáte pod kontrolou, což vás opakovaně přivádí do stresových situací, peněz máte trvalý nedostatek a v oblasti financí se pohybujete jako v bludném a nesrozumitelném kruhu?

Jak by se vám líbilo trvale se zařadit do první skupiny?

Věřím, že si to přejete a k tomu, abyste to realizovali, potřebujete konkrétní návody, nástroje a znalosti, zkrátka vědět JAK.

Člen KLUBU CESTA K FINANČNÍ A ČASOVÉ SVOBODĚ získává:

 • Online program VÍTĚZNÁ MYSL – JAK SE VYDAT NA SPRÁVNOU CESTU K FINANČNÍ A ČASOVÉ SVOBODĚ

  Celoživotní program pro vás a všechny členy rodiny, obsahující celou řadu mentálních technik a nástrojů pro správné kroky k finanční a časové svobodě.

  Je sestaven z 6 hodin různých videí, která vysvětlují a nacvičují konkrétní myšlenkové techniky a postupy pro řešení problémů ve finančních a časových záležitostech.

 • WEBINÁŘ - 1x měsíčně

  Při webináři dostáváte aktuální podporu pro činnost v klubu a praktické návody k mentálním technikám na cestě k finanční a časové pohodě. Při webináři máte přímý kontakt s Draganem a možnost ptát se i diskutovat.

 • Exkluzivní uzavřená skupina na FACEBOOKU

  Jedná se o výjimečnou, nadstandartní službu pro členy klubu. Každý den se můžete zeptat na cokoliv, co právě potřebujete.

  Tato uzavřená facebooková skupina je opravdová specialita, protože vám Dragan dává svoji každodenní podporu k úspěšným krokům na cestě k finanční a časové svobodě.

Exkluzivní KLUB - CESTA K FINANČNÍ A ČASOVÉ SVOBODĚ

Pro koho je tento exkluzivní klub?

1) Pro každého, kdo se rozhodne skoncovat svůj dosavadní věčný a neúspěšný každodenní boj s časem

2) Pro toho, kdo touží mít vždy dostatek času pro plnění svých plánů i úkolů, a to s vnitřním klidem, který ho povede ke spokojenosti

3) Pro všechny, co chtějí změnit svůj pokřivený vztah k penězům a přestat zažívat opakované finanční tlaky

4) Pro někoho, kdo není schopen dodržovat systém nebo organizaci, kdo důležité věci často a rád odkládá na později

5) Pro každého, kdo v životě zažil nebo právě zažívá slábnoucí motivaci

Co je podstatou programu VÍTĚZNÁ MYSL?

Naučíte se využívat nejrůznější mentální techniky Silvovy metody, které prošly více než 40 let vývoje pod vědeckým dohledem. Díky těmto technikám posunete svoje možnosti a změníte svůj život k lepšímu. Budete více a lépe  využívat vlastního mozku ve všech oblastech života.

Co to je SILVOVA METODA ovládání vlastní mysli?

Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací program rozvoje mysli a kontroly stresu. Vědecký výzkum začal již v roce 1944. Prvním veřejným uvedením Silvovy metody byl Základní kurz pod vedením autora metody, pana Josého Silvy, v roce 1966. V současné době se vyučuje ve 27 jazycích, ve 111 zemích světa. Počet absolventů Silvovy metody ve světě přesáhl 6 milionů.

Exkluzivní mentální techniky Silvovy metody vám umožní efektivněji dosahovat své cíle, řešit problémy a získávat potřebné informace.

DRAGAN VUJOVIČ

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během více než 30 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval přes 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Mezi mé klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Názory absolventů tréninků

Podívejte se, co říká o mentálním tréninku například Lukáš Lizánek (3x golfový mistr ČR), Jan Mühlfeit (Microsoft, Chairman Europe), Naďa Konvalinková (herečka) nebo Ivo Gajdoš (výkonný ředitel České manažerské asociace).

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které - díky Draganovi - mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství i za to, co pro mne všechno udělal, neskonale vděčný.

Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek 3x golfový mistr ČR,
profesionální golfový trenér

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

Ladana Edwards
Ladana Edwards Partner ve společnosti Deloitte

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička 2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

© 2020 Dragan Vujovič, www.viteznamysl.cz · Všechna práva vyhrazena