Dvoudenní kurz se koná za

 • 21. - 22. 9. 2019, 9:00 - 19:00

  PRAHA, V Zahradní čtvrti 233/26

ZAJÍMÁ VÁS, JAK SE NADOBRO ZBAVIT STAROSTÍ S PENĚZI?

CESTA K FINANČNÍ SVOBODĚ

 • Dostáváte se opakovaně do finančního tlaku?
 • Cítíte potřebu změnit váš vztah k penězům?
 • Myslíte na peníze častěji než na radost ze života?
 • Chcete se zbavit bloku vůči penězům a otevřít se toku peněz ve svém životě?
 • Jste s penězi v pohodě a chcete se posunout dál?

Máme pro vás řešení

Všichni žijeme v době, kdy jsou pro nás peníze nedílnou a nezbytnou součástí života. Vztah k penězům získáme jako děti od rodičů a spousta z nás si tento vzorec přenese beze změn do dospělosti. Potom se často divíme, že k nám peníze neplynou.

Co změníte účastí na kurzu CESTA K FINANČNÍ POHODĚ

 • Tvořivý postoj

  Díky vlastní změně, unikátním mentálním technikám z kurzu a novému postoji k penězům se stanete úspěšným tvůrcem své prosperity.

 • Odstranění překážek

  Díky poznatkům z kurzu pochopíte, jaké jsou „nejpopulárnější“ překážky, které blokují tok bohatství. Dojde vám, že být bohatý je zcela přirozené a v pořádku.

 • Proměnu vztahů

  Oblast vztahů je s penězi úzce spjata. Naučíte se, jak pěstovat zdravý vztah k penězům, podporující vztah k sobě a prospěšný vztah s časem. Každý den budete udržovat silnou vnitřní motivaci bez ohledu na to, jaký je momentální stav vašeho konta.

 • Finanční strategie a cíle

  Pomocí rad a návodů z kurzu si vytvoříte svoji originální a jedinečnou cestu k finančnímu zdraví a pohodě. Zjistíte, že větší bohatství se dá vytvořit dokonce s menším úsilím.

 • Jistotu růstu

  Pochopíte lépe, jak se stát neporazitelnými na cestě k bohatství. Díky návodům z kurzu v sobě objevíte vnitřní stabilitu i ve chvílích propadů a obtížných životních situacích.

 • Klid a dobrý pocit

  Nástroje a techniky, které získáte, vám poskytnou radikální změnu postoje k penězům. Při ní pochopíte, že zdrojům bohatství vládnete vy sami. To bude mít za následek obrovskou úlevu a spokojenost, kterou bude prozářen každý den vašeho života.

Potenciál ukrytý v hlavě

Všichni jsme se narodili úžasně vybaveni pro život. Jsme svobodné a neuvěřitelně geniální lidské bytosti.

Proč se tedy někomu daří a někomu méně nebo vůbec? Jde o to, že každý sice má ve vlastní hlavě ukrytý největší potenciál, ale otázkou je, zda jej správně a efektivně využívá pro lepší život.

Silvova metoda?

Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací systém rozvoje mysli a kontroly stresu. Vědecký výzkum začal již v roce 1944. Prvním veřejným uvedením Silvovy metody byl Základní kurz pod vedením autora metody, pana Josého Silvy, v roce 1966. V současné době se vyučuje ve 27 jazycích, ve 111 zemích světa. Počet absolventů Silvovy metody ve světě přesáhl 6 milionů.
Exkluzivní mentální techniky Silvovy metody vám umožní efektivněji dosahovat své cíle, řešit problémy a získávat potřebné informace.

CHCI SE ZBAVIT FINANČNÍHO TLAKU ›Chci koupit vstupenku na kurz

Na kurzu CESTA K FINANČNÍ POHODĚ získáte

Kurz obsahuje unikátní mentální techniky, postupy a pomůcky, které vám pomohou zlepšit finanční situaci.

 • 1

  Aktivní využití výjimečných vlastností mozku ve frekvenci alfa (7 - 14 Hz)

 • V relaxačním stavu, který je podmínkou pro používání mentálních technik, lépe využijete vynikající možnosti pro sebezměnu

 • Souběžná dostupnost levé (tedy logické, rozumové) a pravé (intuitivní, tvůrčí) hemisféry mozku, je nezbytná pro pochopení a nápravu problémů ve vztahu k penězům

 • S přístupem do podvědomí (knihovny našich zážitků, vzorců chování a limitujících programů) se můžete úspěšně zbavovat zlozvyků a tvořit prospěšné životní návyky pro přirozené pozitivní nastavení k penězům (přístup k nim ve frekvenci alfa je předpokladem efektivní a trvalé sebezměny)

Pěstování láskyplných vztahů!

 • 3

  Větší zisky a prosperující tým

 • Naučíte se techniku pro získání adekvátního zaměstnání, nebo pro přitahování spolupracovníků podle vašeho gusta. Ani nejbohatší lidé nevytvořili úspěch sami

 • Získáte fantastickou mentální techniku, která vám pomůže šířit povědomí o vašich produktech nebo službách a tím zvyšovat vaše zisky

Příjemná komunikace!

Na tomto kurzu pochopíte, že bohatství je tu i pro vás a naučíte se, jak ho získat!!!

Uvolnění ze stresu!

 • 2

  Nástroje na dosahování cílů

 • Vzhledem k tomu, že k výjimečným vlastnostem frekvence alfa patří výborná paměť a soustředění, zesílení imunitního systému, omlazovací procesy buněk, bikamerální myšlení a konečně přístup do podvědomí, byly vytvořeny mentální techniky – nástroje na řešení problémů a dosahování cílů, které těchto vlastností efektivně využívají

 • Univerzální techniku "mentální spouštěč" pro využití potenciálu frekvence alfa v bdělém stavu kdykoliv v průběhu dne bez předchozího vstupu do relaxovaného stavu

 • Mentální techniku pro účinnou sebezměnu, která je nezbytná na cestě k rostoucímu bohatství a prosperitě

Zlepšení komunikace!

 • 4

  Obsahem tohoto kurzu dále bude

 • Sada mentálních nástrojů pro nastavení stavu, ve kterém přitahujete hojnost a bohatství

 • 4 kroky pro pochopení a objasnění vzestupů i propadů na cestě vašeho osobního vývoje

 • 6 kroků materializace vašich cílů, plánů a vizí pro finanční pohodu

„Peníze jsou lepší než chudoba, přinejmenším z finančních důvodů.“ Woody Allen

CHCI KOUPIT VSTUPENKU NA KURZ »Chci žít ve finančním dostatku

DRAGAN VUJOVIČ

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během 27 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Mezi mé klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Názory absolventů tréninků

Podívejte se, co říká o mentálním tréninku například Lukáš Lizánek (3x golfový mistr ČR), Jan Mühlfeit (Microsoft, Chairman Europe), Naďa Konvalinková (herečka) nebo Ivo Gajdoš (výkonný ředitel České manažerské asociace).

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které - díky Draganovi - mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství i za to, co pro mne všechno udělal, neskonale vděčný.

Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek 3x golfový mistr ČR,
profesionální golfový trenér

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

Ladana Edwards
Ladana Edwards Partner ve společnosti Deloitte
CHCI KOUPIT VSTUPENKU NA KURZ »Chci se o penězích dozvědět co nejvíce

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička 2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

© 2017 · Dragan Vujovič ·