Dvoudenní kurz se koná za

 • 23. - 24. 11. 2024, 9:00 - 18:00

  PRAHA, místo upřesníme

CHCETE JEŠTĚ EFEKTIVNĚJI POUŽÍVAT SVŮJ MOZEK?

CESTA K JASNOVIDECTVÍ - 2. stupeň Silvovy metody

 • Je vaše rozhodování často obtížné a nebo nesprávné?
 • Líbilo by se vám mít při rozhodování jasné odpovědi od intuice?
 • Chcete konečně opustit bludný kruh opakujících se problémů?
 • Zajímá vás, jak úspěšně přetavit zlozvyk v prospěšný návyk?
 • Chcete v sobě objevit a rozvíjet schopnost jasnovidectví?
 • Víte, že si můžete vytvořit svoji originální mentální pracovnu?

Co vám přinese kurz CESTA K JASNOVIDECTVÍ?

 • Klid a sebevědomí

  Díky nástrojům a technikám dokážete získat informace, které právě potřebujete a které vám pomohou vyřešit životní dilema nebo se správně rozhodnout.

 • Vnitřní sílu a jistotu

  Ten, kdo dokáže úspěšně měnit své zlozvyky a nevyhovující návyky, je skvěle vybaven pro svůj růst a život plný změn. Celkově tak získává vnitřní jistotu a zdroj osobní síly.

 • Zdravotní efekt

  Velmi specifická mentální technika z tohoto kurzu má překvapivě účinné efekty na zdraví. Důvodem její úspěšnosti je pozitivní vliv na tělo pomocí myšlenek a je prokázáno, že většina dnešních závažných onemocnění má psychosomatický původ.

 • Zajímavý objev

  Absolvováním kurzu v sobě objevíte možná dosud netušené jasnovidecké schopnosti. Díky návodům a doporučeným postupům je pak můžete dále rozvíjet. Váš život tím získá nový rozměr.

 • Více času a energie

  Stanete se člověkem, který má více času a energie, protože funguje efektivněji než doposud.

 • Pomoc druhým

  Často máme touhu pomáhat lidem kolem sebe, ale nevíme jak, nebo nemáme vhodné nástroje. Na kurzu získáte mentální pomůcky, které pro pomoc druhým můžete využít. Nabídku pomoci můžete použít i pro své domácí mazlíčky, kytičky i věcičky.

Potenciál ukrytý v hlavě

Všichni jsme se narodili úžasně vybaveni pro život. Jsme svobodné a neuvěřitelně geniální lidské bytosti.

Proč se tedy někomu daří a někomu méně nebo vůbec? Jde o to, že každý sice má ve vlastní hlavě ukrytý největší potenciál, ale otázkou je, zda jej správně a efektivně využívá pro lepší život.

Silvova metoda?

Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací systém rozvoje mysli a kontroly stresu. Vědecký výzkum začal již v roce 1944. Prvním veřejným uvedením Silvovy metody byl Základní kurz pod vedením autora metody, pana Josého Silvy, v roce 1966. V současné době se vyučuje ve 27 jazycích, ve 111 zemích světa. Počet absolventů Silvovy metody ve světě přesáhl 6 milionů.
Exkluzivní mentální techniky Silvovy metody vám umožní efektivněji dosahovat své cíle, řešit problémy a získávat potřebné informace.

CHCI LÉPE VYUŽÍVAT SVŮJ MOZEK ›Chci koupit vstupenku na kurz

Na dvoudenním kurzu CESTA K JASNOVIDECTVÍ se naučíte

Kurz obsahuje unikátní mentální techniky, které vám pomohou zlepšit vaše zdraví, vztahy i další důležité oblasti vašeho života.

 • 1

  Získávání informací

 • V relaxačním stavu položíte otázku a v bdělém stavu si k vám odpověď různými způsoby najde cestu.

 • Získané informace přispějí ke správnějšímu rozhodování a nastolí pocit jistoty pro nenadálé životní situace.

Větší klid a jistota

 • 3

  Mentální pracovna

 • Vytvoříte si svůj pracovní mentální prostor, ve kterém se budete cítit bezpečně a příjemně. Budete v tomto prostoru rádi odpočívat i řešit nejrůznější životní situace.

 • Kromě nářadí, nástrojů a vybavení budou v této pomyslné pracovně také neustále přítomni vámi vybraní poradci. Bude to váš mentální tým, který vám vždy pomůže při řešení osobních, vztahových i zdravotních záležitostí.

Stop zlozvykům!

 • 2

  Změna nevyhovujících programů

 • Nevhodné návyky a zlozvyky se podaří úspěšně a trvale změnit díky mentální technice, která je systematicky rozložena v konkrétním časovém úseku.

 • V mozku se pomocí tohoto procesu vytvoří nový informační zápis, který je proti případným pokušením a nástrahám starých zvyklostí mnohem odolnější než "pevná vůle".

Prostor pro imaginaci

„Imaginace je silnější než vůle.“ José SILVA

CHCI KOUPIT VSTUPENKU NA KURZ »Zúčastním se 2denního kurzu CESTA K JASNOVIDECTVÍ

DRAGAN VUJOVIČ

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během 30 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45.000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.

Mezi mé klienty patří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy a reprezentační výběry.

Názory absolventů tréninků

Podívejte se, co říká o mentálním tréninku například Lukáš Lizánek (3x golfový mistr ČR), Jan Mühlfeit (Microsoft, Chairman Europe), Naďa Konvalinková (herečka) nebo Ivo Gajdoš (výkonný ředitel České manažerské asociace).

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které - díky Draganovi - mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství i za to, co pro mne všechno udělal, neskonale vděčný.

Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek 3x golfový mistr ČR,
profesionální golfový trenér

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

Ladana Edwards
Ladana Edwards Partner ve společnosti Deloitte

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička 2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

Lepší využívání mozku - CESTA K JASNOVIDECTVÍ

CHCI KOUPIT VSTUPENKU NA KURZ »Zúčastním se 2denního kurzu CESTA K JASNOVIDECTVÍ

© 2019 · Special Educational Systems ·