Víte, že můžete odstranit 95% svých starostí?


Získejte přístup k BEZPLATNÉMU
online vzdělávacímu programu

Na základě zkušeností a potřeb účastníků mých kurzů jsem pro Vás připravil 3 videa, která vám pomohou tyto principy uvést do praxe. Vznikl tak UNIKÁTNÍ MINI VIDEO KURZ, který teď máte bezplatně k dispozici i Vy. Vyplňte svůj email, na který Vám zašlu odkaz na další videa. Klikněte na tlačítko “Vstoupit do programu ZDARMA a spustit 1. video“

privacy Váš e-mail je u nás v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše výše zadané osobní údaje bude (Special Educational Systems, s.r.o.) jako správce používat pro zasílání hodnotného obsahu (inspirativní videa, PDF materiály, pozvánky na webináře, kurzy apod.) nebo novinek z oblasti mentálního tréninku a osobního růstu po dobu 5 let.

Odhlásit se z odběru můžete případně v patičce každého zaslaného e-mailu. Proč a jak budeme Vaše údaje zpracovávat najdete zde: Ochrana osobních údajů >>

Za 30 let praxe lektora a mentálního trenéra, za kterou jsem vyškolil přes 45.000 absolventů, jsem mnohokrát viděl, jak si lidé nesprávným používáním mysli vytvořili stav bezmoci a spoustu zdravotních problémů. Dnes můžete začít lépe využívat svou mysl tím, že vstoupíte ZDARMA do online vzdělávacího programu  "VÍTĚZNÁ MYSL".

I Vy to zvládnete! Získejte jednoduché nástroje, které vám umožní zlepšit svůj život a uskutečnit svá přání.

Jan Mühlfeit

Dragan Vujovič je fantastický v tom co dělá a je tím, s kým se společně zapojujeme do projektu uvolnění lidského potenciálu v celém světě.

Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor. Dříve Chairman Europe, Microsoft
Naďa Konvalinková

Děkuji Draganovi a jeho týmu za mentální techniky, které mě naučili.
Moc mi to pomáhá v životě i v mé profesi!

Naďa Konvalinková, filmová a divadelní herečka
Karel Voříšek

Věřím víc svému srdci než mozku. Ale Silvovka pod vedením Dragana Vujoviče mi otevřela další komnatu mého já. Naladila moje vědomí tak, aby srdci naslouchalo.

Karel Voříšek, televizní moderátor, lektor a konzultant

Sdílením můžeš pomoci i svým přátelům a známým.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů © 2014 - 2018 Special Educational Systems, s.r.o.